Metabolismus tuků

Hubnutí a špatný metabolizmus tuku - na hubnutí a zlepšeni metabolizmu níže rozepíšu jednoduchý postup ze třech kroku, kdo to udělá - muže vidět hezký výsledek: 

1. Doporučují nejdřív několik týdnu zlepšit lymfu  a ledviny ( LymFlow vysypat kapsli do teple vody (1-1-1) + přidat 10 kapek do každé skleničky Hydracel, 3x denně ! a  pit teplý Coral-Mine a H-500), zmenšit příjem: sladkého, bílého pečiva a tučných jídel, poloviční porce a odpoledne nejíst sladké ovoce a banány. ( 20 minut po LymFlow - doporučen pohyb, masáž na lymfu, cvičení na lymfu nebo zaskákat na švihadle, můžete použit koloběžku, kolo nebo doma Eliptický trenažér nebo rychlá procházka).

2. Potom vyčistit střeva - nejlepší udělat 14 denní Colo-Vadu Plus s použitím zasadíte sprchy! ( Colo-Vada Plus  nebo kůra na 1 měsíc Zdrava střeva s kaolínem.

 nebo 4 dny bez jídla jen užívat 4x denně koktejly Colo-Vada MIX  a Cascaru Sagradu (1- 0 -1), muže se u toho pit čerstvé vymačkané šťávy ředěny vodou 1:1 a teple bylinkové čaje.

 

3. Následně doporučuji 1 měsíc dočistit játra  pomoci produktu FanDetox (vysypat 1 sáček 1 až 2x denně  do 150ml. teple vody a vypit na lačno), doladit funkce trávení pomoci Assimilatoru - (2x denně po 1 kapsle s jídlem) + Papaya po každem jídle rozkousat 1-2 tabl. Na posílení střevní mikroflóry SuperFlora (1-0-2)  ráno můžete zapit vodou a večer doporučuji zapit podmáslím.

 

Večerní jídlo můžete nahradit produktem HI-Fiber  - který chutná s vodou, s podmáslím, s sójovým mlékem, s rýžovým mlékem, s kokosovým mlékem.

 
Co získáme pomoci  Zásadité sprchy - dodá energie tělu, mladý pocit a vzhled pokožky,  zlepšuje vylučovaní toxinu a řeší problémy s pokožkou a plísně.
 
Zásaditá sprcha - obsahuje 2 produkty: "Sůl s microhydrinem" (kod:5185), a Sprchový Gel '"Nutrafirm" (kod:5205) - počet gelu je omezený z důvodu doprodeje přes prodejnu v Praze nebo mi napište - pomůžu Vám objednat, a pro to doporučuji  koupit  tolik kolik potřebujete pro sebe nebo jako dárek.  Stačí jednou vyzkoušet - a pocítíte skvělý pocit kde pokožka muže dýchat a zlepši se prokrvení kapiláru u lidi co mají  studeny ruce a nohy. 
Hodně oceníte tuto zásaditou sprchu v podzimní a zimní období.
 
Jak doporučuji používat: Nejdřív tělo se opláchnout přejemnou sprchou. Do dlaně vysypat pul odměrky "Sůl s microhydrinem", přidejte tam lehce "Gel Nutrafirm", v dlaně vytvořte směs pomoci které rozetřete cele tělo, obličej, krk - směrem od hlavy dolu!  Doporučuji rozetřít až se rozpustí male krystalky soli cca 5 minut.
Potom přejemnou sprchou nechte se opláchnout.
 
 

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz