Regenerace kůže

Onemocnění kůže je v současnosti velmi rozšířenou patologií. Setkáváme se s nimi už u novorozených dětí v podobě diatéz tak i u ostatních lidí, nezávisle na věku - v podobě dermatitid, ekzémů, lupénky a podobně.

Mezi zkušenými dermatology panuje názor, že opravdových kožních onemocnění (z jejich velkého množství) je jen několik, a to: klíšťové a parazitární infekce. Všechny ostatní jsou projevy onemocnění vnitřních orgánů.


Kůže je mocným vylučovacím systémem, jsou to «druhé ledviny». A když jsou jiné vylučovací systémy zablokovány: trávicí, močový, dýchací a lymfatický - celý nápor vyloučení toxinů na sebe bere právě pokožka, jako mocný detoxikační orgán.

Příčiny onemocnění kůže :

1. Agrese bakterií, virů, hub, parazitů a prvoků v našem organismu, kteří žijí, množí se, vylučují toxiny a umírají, otravují tak naše vnitřní prostředí. Důsledky tohoto napadení pak vyvádí pokožka na povrch.

2. Ekologické endotoxické zátěžování malými dávkami dusičnanů, dusitanů, pesticidů, zdravotních a hygienických prostředků, pracích prášků, šamponů a dalších chemických kosmetických a parfumeriních výrobků.
3. Strava založená na přídatných chemických látkách tzv. Éčkách (barviva, ředidla, stabilizátory). Nepřítomnost enzymů v potravě a její neplnohodnotné vitamínové a minerální složení.

4. Mikroskopická poranění vznikající při práci a zaměstnání, doma, při odpočinku, na zahradě atd.

5. Dysbakterioza střev - střevní trakt postrádá zdravé bakterie.

6. Jedním ze základních mechanismů stárnutí a rozrušování kůže je její dehydratace a zakyselování.

Čistou vodu jako nápoj nahradily kyselé, šumivé, umělé nápoje, prudce narušující rovnováhu zásob tekutin v organismu a měnící homeostázu (stálost vnitřního prostředí).

Před ozdravovacím programem obnovy kůže je žádoucí udělat komplexní protiparazitární přírodní program a systémovou očistu organismu COLO Vada PLUS. Často na uzdravení kůže postačí již tyto dva kroky. Existují ale i speciální programy pro čištění a posílení kůže.

Mechanismus obnovení a upevnění kůže :

1. Abychom obnovili minerálovou rovnováhu, nejlépe je použít vojtěšku Alfalfa . Produkt má plnohodnotné bílkovinné-mirelárne složení, zlepšuje výživu kůže, předchází její stárnutí. Použití:po 2 tabletkách 2 - krát denně během jídla.

2. Pro zlepšení čištění organismu od toxických látek, zvýšení imunity, ochrany kůže před volnými radikály se optimálně hodí SELENium . Použití: po 1 tabletce 2 - krát denně během jídla.

3. Chceš mít čistou pokožku? Vyčisti si játra jako hlavní detoxikační orgán. Říká se: "pokožka je zrcadlo střevního traktu a jater". Ve východních zemích je za jeden z nejvýznamnějších detoxikačních a zároveň šetřících prostředků považován Artyčok. Zlepšuje tvorbu žluči a podporuje činnost vylučování. Aktivuje i další systémy, které vyvádějí toxické látky z těla ven, včetně kůže. Použití: po 2 tobolkách 3 - krát denně před jídlem.

4. Na popraskanou kůži, odřeniny, rány, jizvy a jiné poškození se hodí jeden z nejlepších produktů na světové úrovni - léčivý BALZÁM EMU OIL z TUKU pštrosů s olejem čajového dřeva. Je to mocné antiseptikum a regenerátor. Používat na poškozená místa několikrát denně (výborné na aknózní pleť).

5. V organismu je nutné udržovat optimální rovnováhu vodních zásob. Efektivnost použití programu roste při používání korálové vody CORAL MINE , která je sama o sobě unikátním přírodním ozdravující faktorem. Získává se přidáním rozemletého korálu Sango do 1,5 litru očištěné vody. Korálové voda obsahuje kolem 70 životně důležitých minerálů, makro a mikroprvků v snadno vstřebatelné formě a optimální rovnováze. Snižuje povrchové napětí vody, zajišťuje její neškodnost (očišťuje ji od chlóru a toxických látek), dělá ji zásaditou a čistou. Voda se stává biodostupnou a snadno vstřebatelný.


Podle materiálů Akademie zdraví Coral Club International
Butaková - Lékařka - nutriciológička, akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd
Gurejev P. - Akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd
 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz