Ozdravné programy

Tyto nutriční ozdravné programy jsou zpracovány lékaři nejrůznějších oborů a zahrnují vysoce kvalitní přírodní látky rostlinného, minerálního a živočišného původu. Programy umožňují optimalizovat výživu buněk, normalizují rovnováhu tekutin, čistí orgány a tkáně, zajišťují ekologickou ochranu a obnovují správnou úroveň energetiky buněk.

Účinnost programů se zvýší, když doporučené dávky kapslí nebo tablet budou zapíjeny biologicky aktivní vodou CoralMine se zásaditými minerály. Tato voda má skvělé biologické vlastnosti (snižuje povrchové napětí, má slabou zásaditou reakci) odpovídající potřebám buněk organismu. Voda má uspořádanou strukturu, je obohacena minerály a navíc je velmi chutná.

Všechny ozdravné programy budou účinnější po očistě organismu.

Otázky a odpovědi

Kde se Vámi nabízené produkty vyrábí?

Výroba z přírodních surovin probíhá v JAPONSKU, USA a KANADĚ. 

Čím se odlišují Vaše produkty od konkurence?

Naše produkty jsou:

  • vyráběny na vědeckém základě pomocí nanoklasterových technologií (zpracována laureáty Nobelovy ceny v oblasti biochemie). Pomáhá maximalizovat efektivitu a celkové udržení biologicky aktivních prvků, živin a bezprostřední přijímání látek buňkami organismu.
  • přírodního, co možná nejčistšího původu
  • kde je to možné - standardizované (garantovaný obsah účinných látek)
  • zpracovány nejšetrnějšími způsoby
  • přísně kontrolovány
  • prověřeny působením na lidské zdraví
  • šíří se díky dobré zkušenosti

?

Mohu se stát na doplňcích, které prodáváte závislý při jejich dlouhodobém užívání?

 Biologicky aktivní doplňky stravy neobsahují silně působící nebo narkotické látky a nemohou tedy způsobit žádný návyk nebo závislost.

Můžu přestat brát či omezit léky, které mám předepsané lékařem a nahradit je vámi prodávanými doplňky?

Není možné vypustit užívání léků nebo nahradit léky našimi doplňky bez konzultace s lékařem. Ale lze vhodně kombinovat doplňky stravy s léky a tím snížit dávky léků a tudíž i chemickou zátěž na organizmus. Pokud si nejste jistí ve svém postupu, doporučíme Vám doktora, který umí s těmito přípravky pracovat, váš zdravotní stav a stávající léčbu vyhodnotí a doporučí vám další postup tak, abyste eliminoval chemickou zátěž na organismus a směřoval k opravdovému uzdravení.

Můžu užívat vaše doplňky bez předpisu lékaře?

Jedná-li se o doplňky stravy s obecně regeneračními účinky užívané v rámci preventivního opatření, je jejich užívání bez konzultace s lékařem plně možné. Mluvíme-li o užívání doplňků v rámci komplexní léčby jakéhokoliv somatického onemocnění, je konzultace s lékařem nezbytná ve všech případech. Nabízíme lékaře se zkušenostmi s našimi doplňky, který Vám poradí ve vašem konkrétním případě.

Jaké jsou kontraindikace k užívání vašich produktů?

Produkty společnosti jsou povoleny k samostatné aplikaci jako biologicky aktivní doplňky stravy, avšak v případě chronického onemocnění se doporučuje poradit se před užíváním přípravku se svým lékařem. Určitá omezení mají rovněž těhotné a kojící ženy, děti. Rádi Vám poradíme. Pro každého je zde celé spektrum doplňků, ze kterého lze vybírat.

Jsou vaše produkty certifikovány?

Produkty společnosti jsou certifikovány Evropskou unií, Ruskem a mnohými zeměmi SNS, což je dokladem jejich bezpečnosti a kvalit.

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz