Očista střev s programem Colovada

Očista střev 14 denní kůrou Colovada

Hloubková očista trávicího traktu od nánosů, usazenin a hlavně parazitů.

Má má člověk 30kg naváhy, zcela jistě si za 14 dní odloží na WC 15kg, Metoda je zcela přírodní a nemá žádné vedlejší účinky.

Podrobnosti o přesném postupu v přiložené brožuře, kterou ráda předám a podrobně vysvětlím.

Podrobný postup při důkladné očistě střev nebo v tištěné formě, ráda pošlu.

Tento program je na 14 dní a výsledky můžu být velmi potěšující. Lidi po tady tom čištění můžou se cítit  o 5 až 10 let mladší a o 5 až 10 kg lehči, pokud člověk je hubený - kůra vyčisti jen to co nepatři ve střevech a zlepši celkový stav. Pro lidi co máji kila navíc - je to skvěla možnost za krátkou dobu udělat v organizmu změnu o více než 5 kg, zlepšit metabolizmus, změnit nebo odstraní chutě na nezdravé jídlo a piti, mam lidi co po vyčištění přestali kouřit - přestalo  to chutnat. 
Další výsledky - mnohých překvapili tím, že se zbavili dlouhodobých nebo jak se říká -  chronických zdravotních problém. 
 
Pokud chcete zvládnout tuto OČISTU bez obav - napište,  rad Vám pomůžu a poradím co doporučuji mít po ruce v průběhu detoxikace.
 
Časté dotazy:
 
1. Potřeba přeprava před vyčištěním ? - Lepši ANO. Často doporučuji pít před a při vyčištěním vodu s Coral-Mine. Pokud cestovali do zemi s rizikem infekci a parazitu, pokud jsou na pokožce ekzémy, různé výražky nebo pozorujete zvýšené chutě na sladké - doporučuji antiparazitární a antibakteriální program ( můžu poslat každému kdo mi napíše).
 
2. Můžou dělat tuto kuru lidi co mají zvýšeny cukr krve, nízký tlak , zácpy - ANO, jen tam jsou opatření a upravený způsob užíváni který lepši před zahájením nechat na osobní konzultace.
 
3. Můžu pracovat v průběhu detoxikace - ANO, pokud dokoupíte tyto produkty: Microhydrin nebo H-500, Papaya, a budete dělat zasadíte sprchy - podrobně rozepíšu níže! Očistu lze zvládnout mnohem líp.
 
( Zásaditá sprcha - dodá energie tělu, mladý pocit a vzhled pokožky,  zlepšuje vylučovaní toxinu a řeší problémy s pokožkou a plísně).
 
Zásaditá sprcha - obsahuje 2 produkty: "Sůl s microhydrinem" (kod:5185), a Sprchový Gel '"Nutrafirm" (kod:5205) - počet gelu je omezený z důvodu doprodeje přes prodejnu v Praze nebo mi napište - pomůžu Vám objednat, a pro to doporučuji  koupit  tolik kolik potřebujete pro sebe nebo jako dárek.  Stačí jednou vyzkoušet - a pocítíte skvělý pocit kde pokožka muže dýchat a zlepši se prokrvení kapiláru u lidi co mají  studeny ruce a nohy. 
Hodně oceníte tuto zásaditou sprchu v podzimní a zimní období.
 
Jak doporučuji používat: Nejdřív tělo se opláchnout přejemnou sprchou. Do dlaně vysypat pul odměrky "Sůl s microhydrinem", přidejte tam lehce "Gel Nutrafirm", v dlaně vytvořte směs pomoci které rozetřete cele tělo, obličej, krk - směrem od hlavy dolu!  Doporučuji rozetřít až se rozpustí male krystalky soli cca 5 minut.
Potom přejemnou sprchou nechte se opláchnout. 
 
 

COLO-VADA_KROK_ZA_KROKEM.pdf (1053182

1 Pijte denně minerální zásaditou korálovou vodu/Corál Mine

2 Po 7-14 dnech od začátku pití Corál Mine, ideálně i ledvinové a lymfatické očisty začněte s Colo Vadou. Colo Vadu si vždy naplánujte na období, kdy máte větší klid a pohodu, v době nachlazení a chřipky tuto očistu nedoporučuji.

Na očistu ledvin a lymfatického systému je výborný tento produkt Lymflow . Lymfa odvádí toxiny a čistí organismus.

3 Užívejte podle potřeby antioxidant na doplnění energie Microhydrin/ nebo H-500 během Colo Vady Plus.

4, v Pruběhu Colovady je třeba pit Coral mine a v 2. fazy je nevyhnutelna Papaya

5 Po skončení Colo Vady Plus doporučujeme užívat produkt s enzymy  Assimilátor  který doporučuji při výraznějších potížích se zažíváním. Vhodný je i probiotikum Super Flora, oba produkty je třeba dobrat.

Po Colo Vadě si můžete  udělat jatení kúru s epsomskou solí.

Při jaterní očistě uvidíte, jak se tělo zbavuje mazlavé cholesterolové hmoty, různých kaménků i střevních koprolitů. Jaterní očistu je vhodné na počátku opakovat i 6× po 2 – 6 týdnech.

 

Sezení na záchodě nám ničí zdraví – totálně

Chození na záchod se zdá jako nejjednodušší věc na světě, ale mnoho lidí má právě s tímto problémy. Někteří trpí nějakým druhem onemocnění, například Crohnovou chorobou, jiní zase nekonzumují dostatek tekutin a vlákniny a někomu třeba zácpu způsobují léky. Ale jednou z nejčastějších příčin problémů při vyprazdňování je nevhodná poloha způsobená sezením na toaletě.

I když moderní toaletní prkýnko může vyzývat k příjemnému posezení, pro vaše zdraví to nejvhodnější způsob není. Už v roce 2003 udělali vědci pokus, ve kterém srovnávali různé polohy při vyprazdňování. 28 lidí bylo rozděleno do tří skupin, přičemž každá zaujala „na velkou“ jinou polohu. Jedni seděli na nízké toaletě, druzí na vysoké a třetí v podřepu. A právě ta skupina měla jednodušší vyprazdňování, které trvalo v průměru o minutu kratší dobu.

Jak je to možné? „Dřep má svůj fyziologický smysl. Jednoduše řečeno – narovnává tlusté střevo, takže výkaly vyjdou snadněji ven,“ vysvětluje princip vylučování v podřepu gastroenterolog Anish Sheth, spoluautor knih Co vám říká vaše hovínko? a Co mi říká moje čůrání. Představte si tlusté střevo a konečník jako hadici. Když stojíte, obsah může volně vycházet ven a jediné, co tomu brání jsou svaly kolem rekta. Jenomže pokud hadici ohnete, snížíte její průchodnost. A to se právě děje, když se člověk posadí na toaletu. Pak se musí zbytečně namáhat, aby střevo vyprázdnil.

 

Správné a špatné sezení

Na problémy způsobené sezením na záchodě v okamžicích vyprazdňování se zaměřili i vědci z americké univerzity Stanford z kliniky pánevního dna. Studie ukázaly, že nevhodná pozice může způsobit zánět slepého střeva, zánětlivé onemocnění střev, hemeroidy, kýlu, či dokonce rakovinu tlustého střeva. Jejich závěry potvrzuje i skutečnost, že v částech světa, kde se nepoužívají klasické toalety, je výskyt těchto onemocnění výrazně menší. Paradoxně se však v západním světě stále častěji používají toalety se zvýšeným sedátkem. Jistě, posezení je lepší, vyměšování však ještě těžší. Výskyt onemocnění se tak bude zvyšovat.

Z námahy na toaletě vznikají i další zdravotní komplikace, o kterých tu ještě nebyla řeč. Například lidem s kardiovaskulárními problémy reálně hrozí, že dostanou infarkt nebo budou mít náhlou srdeční příhodu. Myslíte si, že není možné dostat infarkt na záchodě? Děje se to častěji, než byste si mysleli.

Ví to všichni, ale nikdo nic nemění...

Je zajímavé, že už v roce 1964 se gastroenterologové shodli, že dřep je nejlepší poloha. V lékařských knihách se doslova psalo: „Ideální pozice pro defekaci je v dřepu, přičemž stehna by měla být pevně přitisknutá k břichu.“ Kromě toho tato poloha zabraňuje usazování odpadu v tlustém střevě a následné kontaminaci tenkého střeva, čímž se snižuje riziko výskytu rakoviny. Dále chrání pánevní dno a nervy důležité pro zdraví prostaty, pohlavních orgánů i kontrolu močového měchýře.

Přemýšlíte, že byste polohu v dřepu vyzkoušeli, ale pravděpodobně nemáte doma turecký záchod, který by ji umožňoval? I tak máte možnost. Buď si můžete na toaletě položit nohy na stoličku nebo, pokud udržíte rovnováhu, přidřepněte si přímo na prkýnko...

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz