Parazitálka pro dospělé

Zahrnuje dvě etapy:

1) zbavení se parazitů

2) obnovení optimálního zažívání

V rámci protiparazitárního programu:

1. Dodržujte pravidla osobní hygieny. Nezapomínejte důkladně mýt ovoce, zeleninu a podobně. Ideální je aplikovat protiparazitární program pro všechny členy domácnosti. (nezapomínejme na domácí mazlíčky, kteří jsou největšími přenašeči - ti však mají svoje přípravky)

2. Je nezbytné optimalizovat práci trávicího traktu: normalizovat odtoku žluči, obnovit peristaltiku střev a jejich užitečnou mikroflóru, aktivizovat práci fermentů, vytvořit podmínky nevhodné pro rozvoj larvových stádií hlístů. Tyto požadavky splňuje komplexní očisťující produkt LAX MAX.  Použití: začít z jedné tobolky a zvyšovat do 4 tobolek denně během jídla, 21 dní.

3. antiparazitární program se musí skládat z přírodních a bezpečných složek. Účinky široce používaných antiparazitárních farmaceutických preparátů způsobují smrt parazitů a to vyvolává silnou intoxikaci organismu. VÝCHODISKA: je nezbytné používat bezpečné preparáty, které mají cílový protiparazitární účinek, jako je například produkt LISTÍ černého ořechu , který zajišťuje osvobození organismu od parazitů bez projevů intoxikace. V tomto případě se vylučuje riziko toxických účinků na játra a ledviny chemickými antiparazitárních preparáty, majícími celou řadu pobočných efektů. Hlavní účinná látka černého ořechu je juglon. Juglon má antibakteriální, protiplísňové a antiparazitívní vlastnosti, ovlivňuje činnost střev, působí jako lehce projímavý při zácpě a jako účinný prostředek proti průjmu. Použití: 2 tablety 2 - krát denně během jídla, 21 dní.

4. V programu dehelmintizace je nejaktuálnější použití ČESNEKu, protože má fytoncidy, protiparazitární, protimikrobní, protibakteriální vlastnosti a tradičně se používá v lidovém léčitelství jako dehelmitizační.  Česnek má antivirové, protizánětlivé, antioxidační a protinádorové vlastnosti, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, riziko vzniku kardiovaskulárních chorob, napomáhá posilovat imunitní systém a způsobuje ozdravení organismu jako celku. Použití: 1 tobolka 3 - krát denně během jídla, do 1 měsíce.

5. Pro zajištění optimální práce trávicího traktu a zafixování dosažených výsledků po realizaci 1. etapy - etapy dehelmintizace je důležitá 2. etapa a v ní použití TRÁVICÍ FORMULE (Digestion Formula)  - unikátní vyváženého složení fermentů, užitečných bakterií a mikro a makro-prvků v amínochelátové formě. Poslouží k regeneraci
Použití: po 1 tobolce 3 - krát denně s vodou, 30 minut před jídlem, po absolvování první části programu.

6. Nezbytné je udržování optimálního vyvážení vodních zásob v organismu, nejlépe čistou, biologicky vhodnou voduou. Efektivnost programu roste při použití biologicky dostupné korálové vody CORAL MINE , která je sama o sobě unikátním přírodním ozdravující faktorem. Získává se dodáním pomletého korálu Sango do 1,5 litru očištěné vody. Korálová voda obsahuje kolem 70 životně důležitých minerálů, mikro a makro-prvků v lehce vstřebatelné formě v optimálně vyváženém stavu. Voda snižuje také povrchové napětí vody, zajišťuje její bezpečnost pro organismus (očišťuje ji od chlóru a toxických látek), dělá ji zásaditou a čistou. Voda se stává biodostupnou, snadno vstřebatelnou.


Podle materiálů Akademie zdraví Coral Club International
Butaková - Lékařka - nutriciologička, akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd
Gurejev P.- Akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd

Nebo kůra dle Full prof. N.I.Tsirelnikov, Ph.D., D.M., D.M.Sc.
Program č. 1:

1. Etapa - délka trvání 28 dní
Lax-Max- užívat pouze prvních 9 dní - první den (1-0-1), druhý den (1-0-1), třetí den (2-0-1), čtvrtý
až osmý den (2-0- 2), devátý den (2-0-1), desátý den (1-0-1), jedenáctý den (1-0-0),
• Coral Black Walnut Listoví černého ořechu (2-0-2),
• Garlic - česnek (1-1-1),
Opistop antiparazitikum (1-0-1) - užívat pouze první a třetí týden,
• ParaFight (2-0-2) - užívat pouze druhý a čtvrtý týden  - je třeba produkt cyklovat
•  DigestAble - trávicí enzymy nebo Assimilator (1-1-1) - užívat s jídlem.
2. Etapa - délka trvání 30 dní:
• Mega Acidophilus nebo Chlor-o-dophilus nebo Coral Probiotic (0-0-1)

 

Program č. 2 .:

• Colo-Vada Plus Užívá se přesně podle návodu k použití.
• V první fázi programu se může přidat Opistop antiparazitikum(1-0-1)
• V první a druhé fáze může být přidaný ParaFight širokospektrální antiparazitikum (2-0-2)
 

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz