Protizánětlivý a regenerační pro ženy

Reprodukční systém člověka je závislý na funkci pohlavních žláz. Pohlavní žlázou ženy jsou vaječníky. Reprodukční systém ženy je taktéž mimořádně citlivý k možným virovým a bakteriálním invazím. Díky možnosti použití kvalitních sanitárních produktů které ženu chrání, lze případným problémům účinně a efektivně předejít.


Pohlavní systém ženy zabezpečuje několik základních funkcí:

 1. Zrání vajíček a jejich uvolnění z kůry vaječníku.
 2. Produkci pohlavních hormonů.
 3. Uskutečnění pohlavního spojení.
 4. V případě, že dojde k oplození vajíčka, vytváří prostředí vhodné pro vývoj plodu a jeho porod. S ohledem na tuto skutečnost je potřeba vytvořit v těle co možná nejzdravější prostředí zbavené patogenity pro vývoj plodu. (jak co nejzdravěji připravit tělo na těhotenství, tzn. očistit a posilnit jej, najdete zde). 

 Funkce:

 • Produkce a zrání pohlavních buněk a hormonů.
 • Umožňuje pohlavní spojení.
 • Vývoj a porod potomka.


Příčiny narušení reprodukčních funkcí:

  1. Obezita.
  2. Zánětlivé onemocnění ženských pánevních orgánů. Rozšířenou příčinou jsou zánětlivé procesy spojené s infekcemi přenášenými nepohlavní cestou. Zpravidla jsou to onemocnění bakteriální-virové a houbové etiologie. Přitom jsou zvláště nebezpečné skrytě probíhající infekce - takové jako chlamidiózy, ureaplazmózy, gardnerelézy a jiné.
  3. Výživa - zejména extrémní stavy výživy jako je podvýživa či naopak obezita.  Neplnohodnotné stravování způsobuje vyčerpání zásob vitamínů a minerálů, odpovědných za hormonální úroveň ženského organismu. Výsledkem je narušení produkce hormonů, což způsobuje zkraty v práci reprodukčního systému. Fermentativní narušení a patologie vedou k tomu, že zánětlivá onemocnění se nedoléčují, častěji se vytvářejí srůsty, formuje se alergická naladěnost organismu, což negativně ovlivňuje zdraví ženského reprodukčního systému.
  4. Hormonální nerovnováha.
  5. Viry, bakterie, infekce.
  6. Voda. Čistá voda je pro lidský organismus životně důležitou látkou. Dostatek tekutin zajišťuje látkovou výměnu a dobrou funkci ledvin, které vylučují škodlivé látky vznikající v těle. Voda umožňuje rovněž plnou výkonnost všech ostatních orgánů, tělesných i duševních funkcí, voda podporuje normální zdravý vzhled pokožky. Nedostatek vody v organismu vede k chronické dehydrataci, což vede k předčasnému uhasínání funkcí reprodukčního systému.
    
  7. Psychosociální faktor - stres, duševní přepracovanost, nervové vyčerpání.
  8. Celková onemocnění nebo onemocnění spojená s reprodukčním systémem ženy - problémy mohou tvořit jakákoliv onemocnění, která postihují celý organismus - například cukrovka, nádorová onemocnění, onemocnění štítné žlázy, syndrom cystických vaječníků apod.
  9. Negativní vlivy zevního prostředí - mají také určitý vliv na reprodukční schopnosti ženy. Kontaminace těžkými kovy: rtuť, kadmium, mangan, olovo, chrom, dále radiace, kouření, drogy ať lehké nebo tvrdé, alkohol aj.

 

Naše tělo je řízeno inteligentním mechanismem, který se snaží udržovat harmonii a zdraví. Když je něco v nepořádku, dává nám signál - třeba bolestí. Přímo volá: "Bolím Tě, člověče, děláš něco špatně, přestaň s tím!" Naším úkolem je poslechnout, například odpočinout si, zvýšit pitný režim, změnit stravu. Když signál nerespektuji, vezmu si tabletku proti bolesti, bolest zmizí, ale jde o pouhé potlačení příznaku, příčina se neřeší. Po čase se bolest objeví znovu a bude sílit, pokud ji budu stále potlačovat a přitom nezměním životní styl, problém se stane chronickým, objeví se porucha funkce daného orgánu.


Mechanismy obnovení:

Bezpochyby nezbytnými pro ženy jsou podle vědců VIATAMÍNY E, A a LECITIN . Tyto látky mají velký význam ve všech procesech probíhajících v reprodukčním systému. Jejich nedostatek ve stravě je třeba doplňovat, jinak dochází k seriózním problémům.

Vitamín E s nanoklasterami (Vitamin E Clusters) - 1 kapsle 2x denně s jídlem.

Phycotene- 1 kapsle 2x denně, 30 minut před jídlem.

Papája (Papaya)- Rostlinný ferment Papája má omlazující účinky, obnovuje imunitu, působí protizánětlivě a má rozpouštěcí a hypoalergizující efekt. Použití: po 1 tabletce 3 - krát denně po jídle, rozžvýkat, zvykat si postupně.

Kůra Mravenčího Stromu (Pau D’Arco Bark) se selenem. Při zohlednění možnosti přítomnosti infekce v organismu, je velmi důležité používat bezpečné přírodní protibakteriální a protizánětlivé prostředky širokospektrálního účinku. Efektivním produktem rostlinného původu, majícím širokospektrální přírodní protibakteriální, protivirový a protihoubový účinek je KŮRA mravenčího DŘEVA. Použití:po 1 tabletce 4 - krát denně po jídle.

Coral Lecithin- 1 kapsle 2x denně s jídlem, ráno a večer.

Combination Four (Bylinná směs číslo 4) poskytuje harmonizující účinek na ženský organismus. Bylinky v tomto složení zlepšují hormonální tón a libido, normalizují menstruační cyklus a obnovují další funkce reprodukčního systému, jsou aktivní proti bakteriím a zánětům, optimalizují práci nervového systému.


Podle materiálů Akademie zdraví Coral Club International
Butaková  - Lékařka - nutriciológička, akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd
Gurejev P. - Akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz