Obnovení optimálního zažívání

Čínští lékaři milují přísloví: „Nejsme to, co jíme, ale to, co vstřebáme." Svým pacientům doporučují: „Hledej svou nemoc na dně talíře." V těchto slovech je pravda.
V současnosti stále více porušujeme pravidla zdravé výživy a nedodržujeme stravovací režim.
S nekvalitním procesem trávení a vstřebávání je spojen i vznik mnohých onemocnění nejen trávicí soustavy, ale i dalších systémů.

• Porucha normální mikroflóry střev následkem nesprávného stravování (časté pití nápojů typu Coca-Cola, užívání antibiotik atd.).
• Ze všech 96 000 druhů živých tvorů obývajících naši planetu se pouze člověk živí tepelně upravenou, tzv. „mrtvou stravou" ve snaze obnovit z ní živou cytoplazmu svých buněk.
• Nedostatek enzymů v používaných tepelně upravených potravinách a nevhodné druhy jejich zpracování.
• Nedostatek vitamínů, minerálů a dalších biologicky aktivních látek ve stravě, které jsou nezbytné pro správný proces trávení.
• Nedostatek vody v organismu negativně působí na činnost trávicího systému.

Pro normální zažívání je především potřebná tzv. „živá strava", přirozená, čerstvě připravená a nezatěžující organismus. Nevhodná je přemíra soli a cukru. Nezdravé jsou „trvanlivé potraviny" lákavého zevnějšku, u kterých během procesu zpracování byly výživné hodnoty nahrazeny přídavnými látkami, tzv. éčky. Nezbytnou součástí správné výživy je biologicky čistá voda v dostatečném množství.

• Podmínkou požadované plnohodnotné výživy je přítomnost užitečných bakterií ve stravě.
Přípravek SUPER FLORA je optimálně vyvážený komplex fyziologicky účinných bakterií v kapslích, které je chrání před destrukcí v kyselém prostředí žaludečních šťáv.
• Při tepelném zpracování (při 60 °C a více), solením, uzením a nakládáním je většina enzymů v potravinách zničena. Proto je nezbytné jimi dodatečně obohatit stravu. Je nutné si pamatovat, že enzymy rostlinného původu blahodárně působí na obnovení činnosti trávicího ústrojí a nezpůsobují závislost. ASSIMILATOR je komplex trávicích enzymů, obohacený o korálový prášek s vápníkem, který zajišťuje normální činnost trávicího systému a vstřebávání dalších výživných látek.
• Přírodní produkt SPIRULINA KAPSLE je unikátní komplex rostlinných prvků, zajišťujících všechny potřebné biologicky aktivní látky, které jsou pro organismus důležité. Vytvá-optimální podmínky pro trávení, udržuje vyvážený energetický metabolismus a podporuje obranyschopnost organismu.
• Je nezbytné udržovat optimální rovnováhu zásob tekutin v organismu. Doporučuje se dávat přednost biologicky čisté vodě.

1. SPIRULINA KAPSLE - 2 tablety denně během jídla
2. SuperF lora - 1 kapsli denně, 15-30 min. před jídlem
3. Assimilator - 2 kapsle 2-3x denně, 15-30 min. před jídlem

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz