Detoxikace organismu
Správná očista netrvá jen týden , ale může trvat i několik měsíců. Takže pokud někdo tvrdí, že za týden se detoxikoval, tak neví o čem mluví.
Jak se může tělo očistit za jeden týden, když do něj člověk "cpe" třeba několik desítek let různé léky, očkování, špatnou stravu apod.?
Za jeden týden se "možná" tak trochu vyprázdní ve střevě.....
 
Co je očista hlubokých tkání a proč je tak důležitá?
 
Je to proces, při kterém se tělo zbavuje nežádoucích látek, které mohou být pro tělo jedovaté a mohou za celou řadu zdravotních problémů. Detoxikace hlubokých tkání není legrace, přesto si mnoho lidí myslí, že očistit organismus je rychlé a jednoduché. První projevy  většinou pociťuje nejvíce oslabená část těla. Např. člověk se střevními kaly se výrazně vyprázdní, člověk s potížemi dýchacích cest se odhleňuje nebo se zavodněný člověk odvodní. Postup očisty a léčebné krize je  u každého organismu jiný. Někdo má příznaky ihned, jiný je zaznamená až po měsících v závislosti na tom, jak hluboko ve tkáních se problém nachází.
Očista hlubokých tkání patří do rukou kvalitního školeného poradce,  který by měl důkladně klienta poučit  a vysvětlit mu, kdy, jak a jaké použít přírodní prostředky, upravovat jejich dávkování podle věku, váhy klienta a sladit je s případnými léky.
 Velmi záleží na kvalitě prostředků, které se používají ke zdravotní kompenzaci rozhodně se nedají koupit v lékárně!
Jen na zamyšlenou:
Komu patří lékárny? Kdo do nich dodává léky apod.? Je něčím zájmem, aby byl člověk zdravý a nepotřeboval léky?
I zde se dá uplatnit "Paretovo pravidlo" - 80% nabízených produktů na trhu je nekvalitních a pouhých 20% je těch PRAVÝCH.
Lymfa.pdf (146173)
 
Máte roztroušenou sklerozu? Většinou to není pravda:

www.youtube.com/watch?v=yhwHH6708W0 
www.youtube.com/watch?v=XOPXl1eRjmY

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz