Protistresový program

V současné době zasahuje mnoho osob, které žijí aktivním životem, chronický únavový syndrom. Jedná se o aktuální problém ve velké části civilizovaného světa. Únavový syndrom prudce zasahuje do obranyschopnosti organismu a tím i snižuje produktivitu práce. Jeho vlivem se prohlubují všechny negativní procesy probíhající v lidském těle. Člověk se stává unaveným, agresivním a podrážděným.

• Jednou modifikací je volnoradikálový stres, který zapříčiňuje zvýšenou únavu. Naše buňky jsou denně napadány miliony volných radikálů. Toto způsobují ekologické problémy, záření, vliv elektromagnetických polí, kouření, alkohol atd. • Nedostatečný přísun energie v potravě, jako jsou nenasycené mastné kyseliny skupiny Omega a fosfolipidy, je často příčinou zvýšené únavy, podrážděnosti a oslabení paměti. Buněčný obal tyto sloučeniny obsahuje a na celistvosti membrán závisí život a energie buněk. • Snížení aktivity centrálního nervového systému (CNS). Permanentní stresové situace prudce oslabují centrální nervový systém, zvláště pak v podmínkách alkoholové a nikotinové zátěže.

• Nedostatek vody v organismu prudce snižuje práceschopnost centrálního nervového systému.

• Antioxidační ochrana buňky před svobodnými radikály je velmi přesný a efektivní mechanismus zvyšující energii organismu. V současné době je vyvinut jeden z nejsil-nějších antioxidantů přípravek MICROHYDRIN. Chrání buněčné membrány (hlavně neurony) před poškozením a chrání i buňky jiných životně důležitých orgánů.

LECITHIN obnovuje myelinový obal nervových buněk, ovlivňuje rychlost nervových impulzů po neuronových vláknech, což je jeden z důležitých ukazatelů jejich plnohodnotné činnosti. Výrobek zlepšuje činnost nervového systému, zvyšuje životní elán, zlepšuje intelektuální činnost mozku. • Je nezbytně nutné obnovovat aktivitu centrálního nervového systému (CNS). Speciální vybrané složky KOMBINACE BYLIN 5 působí jako efektivní uklidňující přípravek.

 • Je důležité udržovat optimální rovnováhu zásob tekutin v organismu. Doporučuje se dávat přednost biologicky čisté vodě. Ideálně pak CORAL-MINE.

1. True Lecitin - 1 kapsle 2x denně(ráno a večer)
2. Kombinace bylin č. 5 - 1 tabletu 2x denně
3. Microhydrin - 1 kapsle 1x denně mezi jídlem. Zapít sklenicí vody. Kapsli lze rozpustit ve sklenici vody. Kúra 1-3 měsíce.

Antistresový program:

• Délka trvání 7, 14 nebo 21 dní:

Coral Lecithin (1-0-1),
Microhydrin 1-0-1),
Combination Five (1-0-1),
- BP Phyto Control(1-0-1),
Griffonia (1-0-1).

 

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz