Tinitus

Ušní šelesty jsou velmi nepříjemnou poruchou sluchu, často postiženého obtěžující daleko více než prostá nedoslýchavost. Tinnitus je zvukový vjem, který vzniká bez zevního podnětu. Může mít různou hlasitost, výšku i trvání.

Také charakter šelestu je velmi in­dividuální - nemocní jej přirovnávají k šumění vody, pískání, bzučení drátů vysokého napětí či bručení.

V dutinách se během života nahromadí množství hlenu a v tom se potom daří všem mikroorganismům. Na mě osobně měla velký vliv kombinace Opistop, Parafight ve vyšších dávkách ( 2-2-2)+ silver max 3x denně,  cítila jsem, jak se mi v uších něco stěhuje, putuje, hučí, na dva dny mi ucho i zalehlo. Nevím, zda to zabere i na tinitus, ale pokud se uši trochu vyčistí, pak by se mohly roztáhnout i cévky,  k tomu by mohla pomoci i ginko biloba. A při zánětech v uchu se dá kapat i silver max, nebo emu olej. Jinak se dutiny dají proplachovat i kombinací roztoku přesličky a anýzu podle Pavla Šímy, postup určitě najdete někde na netu, dělá se roztok v poměru 4:1, hodně lidí si to pochvaluje. Vaše kombinace je dobrá, chce to čistit, čistit, čistit. Uši souvisí s ledvinami,  ještě bych se tedy zaměřila na ledviny a přidala lékořici s kelpem (  lékořici pít jako čaj)

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz