Borelioza

Klíště Stále nám do poradny píší klienti s přetrvávajícími potížemi po léčení boreliózy pomocí antibiotik. Tato infekce snad také někdy zmizí po jejich podání, nás však vyhledávají především ti klienti, u nichž se toto nepodařilo a oni jsou jen marně zatěžováni dalšími a dalšími antibiotiky.

 

Bohužel i přes tuto opakovanou léčbu u některých klientů přetrvává infekce i nadále, se svými nepříjemnými průvodními jevy v podobě únavy, bolestí svalstva, kloubů či jako obávané poškození nervové soustavy = neuroborelioza.

Doporučení na bureliozu

Pro zvýšení účinku se doporučuje pravidelně pít antiparazitní čaj podle pana profesora (jeden šálek
denně stačí, ale je velice účinný):

¼ lžičky zázvor
¼ lžičky skořice
3-4 hřebíčky
1-2 bob.listy
+ med

(pokud se čaj dělá z čerstvého kořene je nutno asi 7 min povařit, jinak lze přímo zalít v hrnečku)
Po celou dobu pravidelně popíjet korálovou vodu Coral Mine – 1,5 l denně a více !!!!
21 dni. 1- Etapa:

Silver Max (0,5 – 0 – 0,5) čajové lžičky na 100 ml. vody pul hodiny před jídlem.
ParaFight (1 – 0 – 2)
PauDarco ( 2 – 0 – 1 )
Black Walnut Leaves ( 1 – 0 – 2 )
Garlic ( 0 – 0 – 1 ) s jídlem !
Selenium ( 1 – 0 – 0 )

Na 7 den po dobu 5 dnu: 1x denně infuze – Metronidazol
14 dni . 2 – Etapa:
Colo-Vada Plus
Na 5 den colo-vady, po dobu 3 dnu : Vermox ( 1 – 1 – 1 )

14 dni. 3 - Etapa:
Silver Max (0,5 – 0 – 0,5) čajové lžičky na 100 ml. vody pul hodiny před jídlem.
ParaFight (1 – 0 – 2)
PauDarco ( 2 – 0 – 1 )
Black Walnut Leaves ( 1 – 0 – 2 )
Garlic ( 0 – 0 – 1 ) s jídlem !
Selenium ( 1 – 0 – 0 )
Bez Metronidazolu !

30 dni. 4 – Etapa:
Mega Acidopchilus ( 1 – 0 – 1 ) večer zapit kefírem.
Assimilator ( 1 – 1 – 1 ) s jídlem !

Našim klientům se osvědčilo tři měsíce trvající, nepřetržité a současné užívání těchto dvou přírodních produktů:

Další močnost:

  • Ženšen korejský 30 tob. - na obalu se sice doporučuje brát 1 tbl denně, ale když je třeba, sám pro sebe užívám kapslí více. Také je nutno dávkování upravit podle váhy a finančních možností.

+ k němu

  • Premium Echinacea 800 mg 100 kapslí (400 mg/cps)  - 2 až 3 tbl denně (při vyšší tělesné váze)
    = tu bych preferoval, protože obsahuje celou sušenou třapatku a nikoliv jen extrakt z ní.
  • Pokud právě není skladem, tak tento Echinacea FORTE 600 GS (Green Swan) - 2 tbl.denně

 

Tato kombinace dokonale funguje na řadu nejrůznějších infekcí bez ohledu na to, zda jsou virového či bakteriálního původu. Mimo jiné dokonale působí na různé oficiální medicínou "nevyléčitelné" infekce, jako jsou například borelióza a chlamydie. Jen napřiklad u "nevyléčitelných" recidivujících lokálních zánětů střev, močových cest a také u gynekologických kvasinkových infekcí bych volil jiný postup pro sebeuzdravení (místo nekonečné chemické rádoby "léčby" v oficiální medicíně).

Celková  doba podávání se osvědčila  raději delší - a s ukončením opravdu nespěchat, přestože se některým netrpělivým klientům někdy jevilo, že vše je již po prvním měsíci léčby v pořádku, a že jejich organismus  je zdánlivě v původní kondici.

Jenže čím kratší je léčba, tím větší je i riziko borelií přežívajících často i uvnitř našich buněk, kde dokáží čekat na svoji novou příležitost (právě uvnitř živých lidských buněk dokáže být tento mikrob nedostupný pro běžnou antibiotickou léčbu).

Pro zajištění maximální efektivnosti této léčby se vyplatí přidat (zvláště na jejím počátku):

  • Fytominerál 100 ml (toto jsou koloidní minerály, které v současnosti preferuji před všemi, co jsem užíval v minulosti)

DŮVOD: Tělo poté, co mělo doplněnou mikrovýživu tímto produktem, v řadě případů daleko ochotněji reaguje na jiné produkty přírodní medicíny. To je zkušenost,  která nás často vede k doporučení, přidávat jej do různých léčebných kombinací.

Mnohdy postačí jen jedno balení na začátku jakékoliv regenerační terapie. Máme totiž odzkoušeno, že pozitivní působení tohoto neobyčejného preparátu dlouhodobě přetrvává a jen pozvolna klesá.

Další zkušenosti:

  • borelióza se začíná objevovat i po bodnutí jiným hmyzem, než je klíště
  • krevní testy na přítomnost protilátek proti borelióze mohou být falešně pozitivní i falešně negativní

Doporučuji proto při podezření z jakékoliv infekce, vzniklé po bodnutí nějakým savým hmyzem, rovnou preventivně nasadit výše uvedenou kombinaci produktů.

Navíc při dlouhodobém užívání této kombinace nehrozí žádné poškození organismu (jako je tomu poměrně často u chemických léků = VČETNĚ ANTIBIOTIK). Přesně naopak -  tělo má velkou šanci si současně vylepšit celkovou zdravotní kondici -  především vlivem velmi univerzálně působícího regeneračního vlivu ženšenu.

Hlavním důsledek tohoto postupu je, že u dosud „nevyléčitelných“ případů boreliózy skutečně došlo k úplnému uzdravení organismu. Špatně „vyléčená“ borelióza totiž postupně dál a dál ničí tělo (někdy se proto říká, že je jako "novodobý syfilis"). Znám to od klientů píšících do naší poradny někdy i dost zoufalé dopisy o tom, jak zůstali nevyléčeni, přestože absolvovali opakovanou oficiální léčbu s pomocí antibiotik, někdy i včetně těch podávaných nitrožilními infuzemi při hospitalizaci.

V souvislosti s nasazením kombinace ženšenu s echinaceou jsem naopak zažil i velmi pozdní vyléčení klientů, kterým byl pro následky „nevyléčitelné“ boreliózy přiznán invalidní důchod  - i přes tuto opakovanou marnou antibiotickou léčbu. Pozdní léčba často bývá pro klienta o něco složitější, protože kromě vyhubení patogenního mikroorganismu musíme ještě dalšími přírodními prostředky usilovat o regeneraci poškozené nervové či kloubní tkáně. V takových případech přidávám ještě další osvědčené produkty.

Očista Colovada a odkyselení, tinktura ze štětky lesní a plasmový generítor nebo zapper.

To může být cesta pro zmírnění potíží.

Borelie, chlamidie a chronické infekce.docx (12691)


Doporučeni na boreliozu.pdf (124817)

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz