Phytpmix

12.09.2017 09:03

Náhlé zhoršení psychiky může nastat za různých okolností: rozchod s partnerem, rozvod, onemocnění, ztráta zaměstnání, úraz, nehoda, operace, velký stres, pobyt v nemocnici, cestování, zkouškové období, úmrtí zvířátka, smrt blízké osoby nebo jakékoliv jiné trauma.
Mám několik osobních zkušeností, o které se s vámi ráda podělím.

Já sama jsem náhlé zhoršení psychiky musela řešit u své dcery minulý rok. Bylo to v době, kdy jí zemřela kočička. Pro dceru, ale i pro celou naší rodinu to byla velká ztráta.

Situaci jsem docela podcenila a začala jsem vše řešit v době, kdy už dcera kvůli nevyspání nemohla jít ani do školy.
Psychotronicky jsem testovala, co vše mám udělat a jaké vhodné produkty jí mám dát.
Vyšel mi Phytomix for women s vyšším dávkováním 1-1-1, což odpovídalo situaci.
Dále dostávala Evening Formuly, která obsahuje meduňku, hořčík, třezalku, šišák bajkalský a další přírodní byliny.
Ostatní už si nepamatuji, určitě pila Corál Mine, jako každý den. Neuvěřitelné bylo, že hned první den začala spát a nastalo obrovské zlepšení.

Před vánocemi tento produkt příjemně překvapil mého manžela, který byl vyčerpaný z práce. Tvrdí, že to je jediný produkt, který jsem mu kdy dala a jehož účinky vnímá již druhý den.
Výsledky jsme celá rodina viděli okamžitě. Zmizela nervozita, neklid a manžel konec roku zvládnul jako vždy v dobré náladě.

Tento produkt mi pro klienty vychází velice často. I přes to, že je to produkt vyrobený především pro ženy v období přechodu, doporučuji ho a mohou ho užívat i děti a muži. Je v podstatě vhodný pro všechny, kdo prochází nějakým náročným životním obdobím.

A samozřejmě výborné zkušenosti mají i moji klienti, říkají, že uklidňuje centrální nervový systém, snižuje podrážděnost, bolesti hlavy, zlepšuje náladu a spánek. Příznivě působí i na emocionální rovnováhu.
Více informací o produktu vám ráda zašlu na váš email.

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz