Lipostick Fit Program

09.10.2020 09:42

Sada na měsíc užívání se skládá ze 4 balení produktu. Lipostick Fit - je inovativní produkt k bezpečnému snížení váhy. Je vytvořen z přírodních složek s využitím liposomální technologie, díky tomu je vysoce efektivní a biodostupný. Je určen všem, kdo si chtějí upravit postavu bez vyčerpávajících tréninků a přísných diet.

  • napomáhá aktivnímu «spalování» tukových buněk;
  • zabraňuje vytváření tukových zásob;
  • pomáhá kontrolovat chuť k jídlu, zabraňuje přejídání;
  • doplňuje nedostatek nutrientů, nezbytných pro normální látkovou výměnu;
  • zlepšuje kvalitu spánku.

Patentovaný soubor flavonoidů z fermentované kůry mandarinek (Citrus reticulata) se vyznačuje vysokou koncentrací nobiletinu a hesperidinu, které zrychlují látkovou výměnu a zvyšují každodenní spotřebu energie. Díky tomu se nadbytečný tuk neukládá, ale naopak intenzivně spaluje organismem. Přitom nevzniká pocit hladu a nutkání něco sníst se snižuje.

Extrakt zrn zelené kávy obsahuje kyselinu chlorogenovou, která zesiluje rozpad tuků a také pomáhá regulovat hladinu glukózy v krvi. Chrom, který je obsažen v zrnech zelené kávy, pomáhá kontrolovat chuť k jídlu a zmenšuje pocit hladu.

Výtažek listů zeleného čaje je bohatý na polyfenoly – to jsou silné rostlinné antioxidanty, které chrání organizmus před předčasným stárnutím, zpevňují cévy, stimulují štěpení tuků a zrychlují látkovou výměnu.

L-karnitin – látka podobná vitamínům, která je účinným biostimulátorem. Urychluje spalování tuků a zabraňuje tvorbě nových tukových usazenin a to včetně aterosklerotických plátů v cévních stěnách. Zvyšuje odolnost a práceschopnost.

Šťáva morindy (též noni) má vysoký obsah antioxidantů, vitamínů a minerálů. Posiluje imunitní systém, zlepšuje trávení a vstřebávání výživných látek, zvyšuje fyzickou aktivnost.

Patentovaný extrakt plodů pepřovníku černého Bioperine obsahuje 95 % aktivní látky piperin. Piperin v synergii s flavonoidy mandarinky kontroluje vytváření nových tukových buněk, zlepšuje vstřebávání nutrietů, zvyšuje účinek složení produktu Lipostick Fit jako celku.

Lipostick Fit jsou vakuově balené porce v sáčcích, které můžete jednoduše brát všude s sebou. Tento chutný a prospěšný nápoj není třeba zapíjet ani rozpouštět ve vodě: jednoduše otevřete sáček a vypijte. Udržujte svoji váhu pod kontrolou s Lipostick Fit, aniž byste kvůli tomu museli měnit navyklý způsob života!

Základní složky

Tangerine (Citrus reticulata) peel fermented, Noni (Morinda citrifolia) fruit juice, Green Tea (Camellia sinensis) leaf extract, L-Carnitine, Green coffee (Cofea arabica) bean extract, Black Pepper (Piper nigrum) fruit extract, Burdock (Arctium lappa) root powder, water, apple juice concentrate, gum arabic, erythritol, citric acid, lemon flavor, lecithin powder (from soy), orange flavor, xanthan gum, potassium sorbate, steviol glycosides.

Způsob užívání

Dospělí 1-2 sáčky denně po jídle. Je možné užívat neředěné nebo rozmíchat v ½ sklenici vody.

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek, těhotenství, kojení. Před užitím se doporučuje poradit se s lékařem.

Skladování

Uchovávat v suchém místě chráněném před přímým sluncem při teplotě do +25°С, chraňte před dětmi! Produkt spotřebujte ihned po otevření sáčku.

Expirace

2 roky od data výroby

Země výroby

Tchai-wan Doplněk stravy. Nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy.


Aby jste si nakoupili Lipostick Fit Program od Coral Clubu, udělejte jen pár kroků: uvěďte počet produktů a klikněte na tlačítko «Koupit».
 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz