Coral Detox Plus

16.05.2019 10:20

«Coral Detox Plus» – to je rozšířená verze sady Coral Detox, která podporuje přirozenou eliminaci toxinů, chrání a léčí buňky, zvyšuje vitalitu a posiluje imunitní systém.

Zvýšená ochrana před toxickými účinky s vysokou úrovní energie!

Součástí sady je: «Assimilator (90 kapslí), «Н-500» (60 kapslí), «Coral-Mine» (30 sáčků), «Coral Lecithin» (120 kapslí), «PentoKan» (2 balení), «Coral Alfalfa» (120 kapslí).

 

«Assimilator» je určen pro podporu dobrého trávení a snížení tvorby toxinů. Ve složení jsou základní enzymy rostlinného původu a vitamíny A a D.

 

«H-500» obsahuje komplex antioxidantů, které chrání organismus před účinky oxidačního stresu. Podporuje produkci buněčné energie a zachování zdraví a mládí buněk.

 

«Coral-Mine» – je minerální kompozice z hlubinných korálů, která optimalizuje minerální rovnováhu v organizmu a aktivně odstraňuje ve vodě rozpustné toxiny.

 

«Coral Lecithin» zlepšuje funkci jater - hlavního filtru organizmu. Jako zdroj přírodních fosfolipidů chrání buněčné stěny před poškozením toxiny.

 

«PentoKan» – jedinečná kombinace draslíku, vitamínu C a ribózy, podporuje uvolňování buněčné energie a pomáhá organizmu rychle se zotavit ze stresu a intoxikace.

 

«Coral Alfalfa» - je komplex rostlinných složek, které zvyšují vitalitu a pozitivně ovlivňují celkovou úroveň zdraví. Alfalfa pomáhá rychle se vyrovnat s intoxikací, zažívacími poruchami a jinými poruchami vnitřních orgánů.

 


Aby jste si nakoupili Coral Detox Plus v Coral Clubu, udělejte jen pár kroků: uvěďte počet produktů a klikněte na tlačítko «Koupit».

 

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz