3 největší detoxikační blokády

14.02.2018 19:50

O detoxikaci, tedy o odstraňování jedů z našeho těla se zajímáme již řadu let. Obracejí se na nás lidé, kteří se právě vydali na cestu ke zdraví a nebo ti, kteří právě narazili na překážku – jednoduše zkoušejí co se dá a NIC se neděje.

Možná jsi i ty v podobné situaci. Pokud ano, mohlo se stát, že se momentálně nacházíš v jedné nebo i v několika z těchto blokád.

 

1. Mindset – mentální nastavení

je blokádou, kterou řeší podle našeho názoru minimum lidí a přitom je správné mentální nastavení naprosto klíčové. Pro naše tělo a úspěch jakékoli léčby je rozhodují soulad vnitřního přesvědčení s naším vědomým záměrem. Je rozhodující zda si vůbec dovolíme být zdraví. Často jsou naše vnitřní, podvědomé  postoje v rozporu s tím co si přejeme a my o tom ani nevíme.

Naše podvědomí je spletí zážitků, ze kterých jsme si udělali závěry a které nyní určují to co si myslíme, z čeho máme obavy a čemu se raději vyhýbáme. Je to dokonalý obranný mechanizmus, který nemá rád novinky. A to i takové, které by nám pomohli.

Po odstranění této blokády se začínají dít doslova zázraky. Léky, které byly doposud bez účinku opět působí, terapie, která uvízla na mrtvém bobu přináší úspěchy atd. Prostě se pohne důležitým kamenem a všechny ostatní jdou za ním.

Zde jsou  2 osvědčené afirmace pro vás:

“Může se mi dařit dobře, dovoluji si to” nebo „Jsem hoden toho, být zdráv“

 

2. Amalgám

V detoxikaci platí jednoduché pravidlo – vzdálit klienta od zdroje otravy nebo zdroj otravy od klienta. V případě amalgámu se jedná o druhou část věty. Víme, že každá amalgámová plomba obsahuje více než 50% rtuti, která se z ní stále uvolňuje v podobě výparů. Toto uvolňování může být podpořeno konzumací horkých a kyselých jídel, čištění zubů elektrickým kartáčkem, vlnami mobilních telefonů a WIFI atd. Jednoduchý test, pro který je zapotřebí laboratoře, je tzv. žvýkačkový test: Žvýkejte 10 minut libovolnou žvýkačku a následně vyplivněte vše do zkumavky. Lidé, kteří mají několik amalgámových plomb by správně, podle směrnic pro pitnou vodu, neměli své sliny polykat. Tolik rtuti se během žvýkání uvolňuje.

Uvolněná rtuť pak koluje v našem těle než si nalezne nějaké “depo”.  Nejčastěji je to již oslabená část našeho těla, kde se uloží a dále působí na okolní struktury těla. Je potřeba říci, že rtuť je nejjedovatější neradioaktivní látkou v námi známém vesmíru.

Během své pouti působí toxicky na vše s čím přijde do styku. Hlavně na náš nervový systém a celý detoxikační mechanizmus. To se děje tím, že Hg vytlačuje minerály a stopové prvky (hlavně selen) z receptorů umístěných na buněčné stěně. Ty pak nemohou plnit své funkce (zásobovat a odvážet), takže buňka je postupně podvyživená a zanesená svým vlastním odpadem a dříve či později zemře.

Každá správná a opravdová detoxikace začíná, po vhodné přípravě, odborným odstraněním amalgámových plomb.

3. Elektrosmog

Co oči nevidí srdce nebolí. To je přísloví, které v případě elektrosmogu může být opravdu fatální. Vysokofrekvenční (mobil, WIFI, domácí telefony) a nízkofrekvenční (zásuvky, el. vedení v domě) záření nás obklopuje téměř všude a my si jej již vůbec neuvědomujeme. Jsme “jen” stále unavení, nepozorní, občas máme srdeční arytmie, bolesti hlavy, děti jsou agresivní, špatně se učí a jsou často nemocné.

Dnešní věda v tom má naprosto jasno – vysokofrekvenční záření, kterému jsme vystaveni nás dělá, v kombinaci s ostatními vlivy, nemocnými. Negativní působení elektrosmogu je silně podpořeno hlavně přítomností toxických kovů v těle (fungují jako “antény”), nedostatkem hodnotných živin, které by opravovaly napáchané škody a infekcemi (např. boreliózou), které se cítí být zářením ohroženy a vylučují tak více svých toxinů.

 

Určitě je dobré povypínat vše co jde (viz výše) pokud to zrovna v domácnosti nepotřebujeme a to alespoň na noc. Spánek by měl být co nejklidnější a tělo by mělo dostat šanci opravit alespoň část toho, co se přes den pokazilo. Hormon, který je na elektromagnetické záření velmi citlivý se jmenuje melatonin. Je to jeden z našich nejúčinnějších antioxidantů a tvoří se pouze v noci za úplné tmy a v klidu bez elektrosmogu. Dejte svému tělu šanci – alespoň v noci.

Ještě jedna věc:

Již v roce 2011 označila WHO působení vysokofrekvenčních elektromagnetických vln jako potenciálně rakovinotvorné. „Elektrosmog“ je ve skupině B2 spolu s chlorofomem, aflatoxinem, DDT a olovem.

Kontakt

Vladka Balcarová - konzultant zdravého životního stylu Náchod

Napište mi a já vás kontaktuji balcavla@seznam.cz